Kadınların Uyguladığı Psikolojik Şiddet

Aldatmak
3 Ekim 2014
Yeni yazı, yeni hayat.
20 Ekim 2016
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Henüz ölçülemeyen ve bir hukuki yaptırımı da olmayan, genelde kadınlar tarafından uygulanan şiddet türüdür. Erkeğin, kadının bu tarz saldırısına karşılık verecek donanımı olmadığından, devreye erkek tarafından başka bir kadın girer. Kaynana. Ve iki kadın arasında çatışma başlar herkesin bildiği gibi. Genelde kadınların hemcinsleri ile çalışmak istememesi herkesin mâlumudur. Sebebi, bu ölçülemeyen ama var olan psikolojik şiddettir.

Bu tarz hareketler, erkekler üzerinde ise yıkıma dönüşür ve erken ölümlerle sonuçlanır genelde. Sürekli olarak erkeğin psikolojisini yıkma amaçlı aralıksız tartışma türü konuşmalar, tatminsizlik ve hiçbir şeyden mutlu olmamak, erkeği sürekli yarış atı gibi diğerlerinin erkek arkadaşları ve evliyseler kocalarıyla yarıştırma, hesap kitap bilmeden kredi ile yurt dışı tatilleri, gelirinden fazla harcayarak kredi borcuna girme, halden anlamaz tavırlarla kadınlar erkeklerin hayatlarını cehenneme çevirebilmektedirler. (İstisnaların başımızın üzerinde yeri var)

Buna, erkeği yakın arkadaşıyla bile aldatma, erkeğin ailesine hakaret ve arkadaşlarını dışlama gibi durumlarda eklenebilmektedir.

Erkeklerin genelinin bütün bunlara yapabilecekleri tek şey, ilkelliklerinden ötürü genelde fiziksel şiddet olmaktadır. Ve yüksek eğitim seviyeleri ile donanmış insanları bile “bir an öldürsem mi diye düşündüm” dedirtebilmektedirler. Allah kadının şerrinden korusun.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir